Paradox
©
Fisana

Перейти к содержимому


Фотография

Техсервис HTW


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 911

#741 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 18 февраля 2012 - 01:35

Нічого страшного, я вже десь писав, що робив колись для себе і для друзів моди на Вікторію ІІ тому все прекрасно розумію.Коли ви будете готові представити тест версію буду радий потестувати.
  • 0

#742 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 18 февраля 2012 - 21:36

Як тільки будуть готові зміни пишіть. Тестуватиму з радістю :)

За півгодини надішлю Если есть еще желающие протестировать "Гетьманат" 2.2 beta с полностью обновленным сп пишите в ЛС, либо если не имеете 10ти сообщений на форуме здесь в теме. Список временно недоступных функций в тест-версии вскоре выложу в заглавии темы.
  • 0

#743 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 19 февраля 2012 - 01:38

Поки помітив тільки один глюк.На початку кампанії територія України не "підсвічена" і тому не можна розпочати будівництво в містечках.Прохидить як тільки ми перейдемо до наступного кроку.Розформування армії до вильотів не призвело.Сейви поки вантажаться.Револіції до вильотів не призводять.Чи можливо, що раніше проблема була в тому, що Миргородські угіддя були перероблені на університет?У Кримського Ханства відображаються різні прапори в панелі дипломатії і на карті.Та й Куриляндія в мене не Куриляндія, а Україна :)

Сообщение отредактировал Мельниченко: 19 февраля 2012 - 01:58

  • 0

#744 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 19 февраля 2012 - 02:11

Поки помітив тільки один глюк.На початку кампанії територія України не "підсвічена" і тому не можна розпочати будівництво в містечках.Прохидить як тільки ми перейдемо до наступного кроку.Розформування армії до вильотів не призвело.Сейви поки вантажаться.Револіції до вильотів не призводять.Чи можливо, що раніше проблема була в тому, що Миргородські угіддя були перероблені на університет?У Кримського Ханства відображаються різні прапори в панелі дипломатії і на карті.Та й Куриляндія в мене не Куриляндія, а Україна :)

Я вказав про це - камера невідкоректована і про неадаптований переклад (він власне зі старої версії) теж. То все, як і інші недоробки, дрібниці котрі швидко виправляються і не є критичними для системи Прапори перевірю - напевно не додав новий до "стенду" )Не певен що саме в Миргороді та кількість правок регіон.есф попереднього варіанту цілком могло призвести до нестабільності та збоїв.Поки що рано напевно про це говорити - на якому ви зараз ході? ЗЫ Від завтра матимете змогу тестувати з адекватним текстом

Сообщение отредактировал Северин: 19 февраля 2012 - 02:12

  • 0

#745 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 19 февраля 2012 - 02:20

Текст то є не принципове :)На разі я Конституційна монархія. 1712-1713 роки. Маю під контролем Україну, Крим та Молдавію.Розформовано стартову армію та армію, що чинила революцію.Сейви на разі вантажаться без проблем, вильотів не було.
  • 0

#746 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 19 февраля 2012 - 02:29

Текст то є не принципове :)На разі я Конституційна монархія. 1712-1713 роки. Маю під контролем Україну, Крим та Молдавію.Розформовано стартову армію та армію, що чинила революцію.Сейви на разі вантажаться без проблем, вильотів не було.

Файно, та зачекаємо 50-й... тьфу-тьфу
  • 0

#747 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 19 февраля 2012 - 02:51

37-й. Побудував в Україні в Лубнах Школу (от чого не вистачає зі старту).В Криму побудував в Чигирині Храм.Сейви вантажаться. Наполовину сформовано торгівельний флот.Цікавий момент. У мене побудовано Школу, але до вивчення доступна технологію Утилітаризму, яка має бути доступною тільки при Коледжі.

Сообщение отредактировал Мельниченко: 19 февраля 2012 - 11:43

  • 0

#748 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 19 февраля 2012 - 14:55

Граючи за Гетьманат дійшов до 60-го ходу. Все добре. Знайдені дрібні глюки описані вище.Почав грати за Папу Римського.Перший глюк: неможливо побудувати церкву.Другий глюк: місто Болонья чомусь не активне. Неможливо нічого побудувати.
  • 0

#749 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 19 февраля 2012 - 16:16

Граючи за Гетьманат дійшов до 60-го ходу. Все добре. Знайдені дрібні глюки описані вище.Почав грати за Папу Римського.Перший глюк: неможливо побудувати церкву.Другий глюк: місто Болонья чомусь не активне. Неможливо нічого побудувати.

Я перевірив Болонью запустивши мод ETF котрий використовує свої папки з есф - при грі за папу коли заходиш до БолоньЇ зовсім виносить з гри. Це глюк СА, тож з цим нічого не вдієш Втім я перевірю ще раз без паралельно встановленого моду ГетьманатЯ видалив Гетьманат + перевстановив ETF - семінарія відображаеться на карті але після того як завів туди війська знову вилетів з гриЦе таки баг виробника, я не маю до цього жодного відношення. Доведеться папі бути без семінарії :pardon:До речі новий переклад готовий та вже викладу його з релізом - гадаю для тесту Риму він не потрібен?

Сообщение отредактировал Северин: 19 февраля 2012 - 16:35

  • 0

#750 Мельниченко

Мельниченко

    Козак

  • CиЧевик
  • 161 сообщений
  • Откуда:Україна, Київ
Регистрация: 11.дек.11
Слава: 10

Отправлено 19 февраля 2012 - 17:12

Просто наскільки я пам'ятаю в попередній версії Гетьманату цього глюку не було....
  • 0




Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Total War: WARHAMMER

Мы ждали, мы верили. И наша вера была вознаграждена! Анонс Total War: WARHAMMER состоялся! Скептики были посрамлены, а вахоманы возликовали! Но разработчики на форумах успели уже рассказать немало подробностей. Во первых стало известно? что это будет не одна игра, а трилогия сдобренная целым сомном аддонов и дополнительного платного и бесплатного контента. Во-вторых фракций будет только четыре (Империя Сигмара, Зеленокожие, Гномы и Графы-Вампиры) но обещают сделать их максимально проработанными, богатыми на юниты и реально отличающимися друг от друга по геймплею. В третьих - главы фракций теперь не просто генералы которых не жалко потерять в бою. Теперь это Легендарные Лорды (Карл Франц, Гримгор, Торгрим и Маннфрэд фон Карштайн), герои со уникальным оружием, верховым животным, шмотками и набором квестов. Еще обещают такие новинки как летающие юниты, магию, танки, пушки и мущкеты... в общем вкуснятинка! В общем ждем больше информации и надеемся, что игра станет прорывом в серии.

Ну а апологетам историчности спешим успокоить - над Вархаммер трудится отдельная команда. Исторические игры Тотал Вар производство фэнтэзийной игры не тормозит.

Подробней о Total War: WARHAMMER

Total War: Attila

Анонс Total War: Attila с одной стороны немало удивил нас, а с другой еще раз доказал, что СА идет проторенной дорожкой. Ведь Аттила по сути это сиквэл аддона "Вторжение варваров" для Рима 1. Правда на этот раз они не стали скромничать и назвали его "новой игрой". Ок, мы не будем спорить. Отдельная игра про нашествие варварских племен на цивилизации античного мира - это прекрасно. Нужно отметиьт что разработчики действительно поработали на славу. По мнению большинства игроков, Аттила действительно оказался достойным продуктом, позволившим окунутся в мрачные эпохи.

Подробней о Total War: Attila Часть 1 и Часть 2

Total War: Rome 2

Анонс Rome II Total War состоялся 2 июля и это вызвало настоящую бурю восторга нашего сообщества! Настолько люди истосковались по рукопашному бою и легионерам, что анонс сиквела восприняли как настоящее чудо и "сбычу мечт". Снова вести в бой скованные железной дисциплиной легионы, непоколебимых греческих гоплитов и македонских сариссофоров, топтать врагов слонами и забрасывать отрубленными головами - это ли не счастье! Но ведь новые игры Total War это еще и морские баталии. И тут уж будет море фана, ведь разработчики обещают активное взаимодействие между сухопутными и военно-морскими силами. Обоюдный обстрел между береговыми укреплениями и боевыми кораблями на рейде даст новую степень свободы "стратегосам" античного мира.

Подробней о Total War: Rome II