Paradox
©
Fisana

Перейти к содержимому


Фотография

Юниты Гетьманата


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 794

#560284 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 28 февраля 2011 - 01:40

Линейка юнитов:

Пехота:
Подпомощники
Казаки-подпомощники являются в Украине XVIII века вспомогательными войсками для выборных казаков, а также выполняют функции милиции. Малоимущие, лишенные казацких привилегий люди, которые несут регулярную службу. Подпомощники помогают выборным казакам провиантом и деньгами для снаряжения походов, выполняют различную хозяйственную работу. В случае необходимости они участвуют в военных походах, помогают в них выборным казакам и замещают их. Количество подпомощников в пять-шесть раз больше чем выборных казаков. Но когда нужно, из лучших подпомощников пополняют ряды выборных казаков. Регулярное ополчение подпомощников вооружено мушкетами и саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Сердюки
Сердюки - личная гвардия гетмана, дисциплинированные и преданные воины наемных пехотных полков, впервые созданных Петром Дорошенко в XVII веке. Сердюков набирают из иностранцев (сербов, волохов), а также казаков Гетманщины, Запорожья и других добровольцев воинского сословия. Сердюцкие полки несут военную службу на границах и внутри страны, охраняют гетманскую столицу, военные склады и войсковую артиллерию, являясь надежной опорой гетманской власти в Украине. Сердюки составляют основу гетманской армии XVIII века. Сердюцкая линейная пехота вооружена мушкетами и саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Сердюки Чечеля
Полковник Дмитрий Васильевич Чечель – один из близких соратников гетман Ивана Мазепы, украинский шляхтич с Брацлавщины, ставший основным руководителем сердюков - личной гвардии гетмана. Это дисциплинированные и преданные воины наемных пехотных полков, впервые созданных Петром Дорошенко в XVII веке. Сердюков набирают из иностранцев (сербов, волохов), а также казаков Гетманщины, Запорожья и других добровольцев воинского сословия. Сердюцкие полки несут военную службу на границах и внутри страны, охраняют гетманскую столицу, военные склады и войсковую артиллерию, являясь надежной опорой гетманской власти в Украине. Сердюки составляют основу гетманской армии XVIII века. Линейная пехота Чечеля – это элита сердюцких войск, вооруженная мушкетами со штыками.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Запорожская пехота
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Гетманские казаки
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Пандуры
Пандуры – иррегулярная наемная пехота. Название их происходит от местечка Пандур в Венгрии, где в XVIII веке по приказу императора Священной Римской империи впервые были созданы подобные войска для защиты государства от турок. В Австро-Венгрии пандуры набирались из жителей горных районов империи, где в основном жили славяне. И в Украине пандурские полки сформированы главным образом из сербских и хорватских иммигрантов. В связи с этим униформа пандуров отмечена национальными чертами балканских славян. Пандурская лёгкая пехота вооружена мушкетами и саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Бомбардиры
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Пехота "нового строя", появляется при изменении республиканской формы правления на монархическую:
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Жолдаки
Жолдаки – украинская линейная пехота европейского образца, вооруженная мушкетами со штыками. Жолдак означает по-украински «солдат». С установлением в Украине XVIII века монархии и созданием регулярной гетманской армии, жолдаки составили ее основу. Одетые, вооруженные и обученные по европейскому образцу солдаты линейной пехоты набраны главным образом из крестьян и несут службу определенный срок.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Жолдаки-гренадеры
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Жолдаки-егеря
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Линейные мушкетеры
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Элитная линейная пехота
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Гвардия
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Лейб-Гвардии гренадерный Богдана Хмельницкого полк
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Кавалерия:
Выборные казаки
Выборные казаки – зажиточная часть украинского казачества, имеющая различные привилегии и крепкие хозяйства, появилась на Гетманщине в XVIII веке, в её состав входят полноправные казаки, записанные в полковые и сотенные реестры. Конное регулярное ополчение выборных казаков вооружено саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Компанейцы
Компанейские полки – вольнонаёмные конные полки на Гетманщине, созданные гетманским правительством в XVIII веке. Исполняют военно-политические функции, несут сторожевую и разведывательную службу, а также принимают участие в военных действиях. Вооружены компанейцы саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Конные запорожцы
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Компанейцы Новицкого
Полковник Григорий Ильич Новицкий – соратник гетмана Ивана Мазепы, из казацко-старшинского рода, выпускник Киево-Могилянской академии. Один из основных руководителей компанейцев – вольнонаёмных конных полков на Гетманщине, созданных гетманским правительством в XVIII веке. Компанейцы исполняют военно-политические функции, несут сторожевую и разведывательную службу, а также принимают участие в военных действиях. Компанейцы Новицкого – это элита компанейских полков, вооруженная саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Валахи
Валахи – наемная легкая кавалерия из соседствующих с Гетманщиной областей Валахии - страны, населенной романоязычными народами. Валахи вооружены саблями и карабинами.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Придворная хоругвь
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Кавалерия "нового строя", появляется при изменении республиканской формы правления на монархическую:

Карабинеры
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Драгуны
Драгуны – конница, способная действовать и в пешем строю. «Драгун» в переводе с французского означает «дракон». Изначально так называлась пехота, посаженная на лошадей, и применялась для быстрых набегов, при которых драгуны сражались пешком. В Украине регулярные части драгунов введены с установлением монархии в XVIII веке. Вооружены драгуны мушкетами и саблями.
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Уланы
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
Кирасиры
Изображение Нажмите, чтобы прочитать
а также именные гусарские полки с наймом в регионе Украина при монархии и прочие юниты

Сообщение отредактировал SHREDDER: 27 января 2014 - 18:48

  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#671 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 13 сентября 2011 - 15:06

З приводу кольору камзолів у польських гренадерів підтримаю пана Киянина. Взагалі, було б краще, якби колір камзолу (якщо він не білий) ще й співпадав з кольором выдворотів жюстокору(кафтану), а кюлоти можуть лишатися білими (більшість вояків того часу воювала у білих штанях). Це стосується і росіян- зелений камзол між червоними відворотами і кюлотами виглядає неприродньо.З приводу шведів- тре подивитися в грі, але я б теж підкорегував колір. В принципі, я й сам можу це зробити пізніше, якщо маєш цейтнот з часом...
  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#672 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 13 сентября 2011 - 21:16

У наведеному вами малюнку, у польського гренадера камзол блакитний,а у вас-червоні.Якщо у всіх шведів такий колір, тоді ліпше його зробити у них у всіх діїсно синім, а не сірим, як зараз. Можливо і у інших фракції є такий "синій".То і у них варто зробити синій діїсно синім. Про це я і писав.? На малюнку якраз і є червоні камзоли.

"Польских гренадерів" було кільканадцять полків, я виклав перший ліпший що був під рукою - є варіанти і з червонимВін не сірий. В будь якому разі перефарбовувати геть усіх шведів я не будуУпс, то он що ви мали на увазі ) Я гадав що камзол то пиджак (рос) - добре перефарбую. Застосовуйте будь-ласка укр зрозумілі терміни а не пруські

З приводу кольору камзолів у польських гренадерів підтримаю пана Киянина. Взагалі, було б краще, якби колір камзолу (якщо він не білий) ще й співпадав з кольором выдворотів жюстокору(кафтану), а кюлоти можуть лишатися білими (більшість вояків того часу воювала у білих штанях). Це стосується і росіян- зелений камзол між червоними відворотами і кюлотами виглядає неприродньо.З приводу шведів- тре подивитися в грі, але я б теж підкорегував колір. В принципі, я й сам можу це зробити пізніше, якщо маєш цейтнот з часом...

Рослінпіх я виправлю (колір вишиванок ;) ) Що то за дідька за кілот я не розумію :unsure: Та що б воно там не було краще виправ це сам, бо часу таки в мене замало ))

Сообщение отредактировал Reitar-13: 13 сентября 2011 - 22:26

  • 0

#673 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 14 сентября 2011 - 04:52

А який колір приборний у польської гвардії? Пропоную, весь низ їй(вилоги на кафтані ,камзол ,штані) зробити білим. І щоб гренадери і мушкетери більше відрізнялися,зробити, у одних і камзол і штані блакитні , а у інших ,штані білі з блакитним камзолом.Не знаю,чи перефарбуєте шведів, але теперішнії колір не є синім.Не знаю, здається на українськії камзол немає іншої назви. Хоча,якщо ви знаєте,то скажить.І такє суто теоретичне питання. Чи можливо модоробам зробити таку функцію, коли одяг автоматично змінюється відповідно до плину моди? Скажимо, 17.. рік, чік, і фасон у всіх змінився.І пане Бруно, що ви думаєте з приводу моїх пропозиції по юнітах , висловлених дещо вище (2 вересня)?
  • 0

#674 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 14 сентября 2011 - 13:18

А який колір приборний у польської гвардії? Пропоную, весь низ їй(вилоги на кафтані ,камзол ,штані) зробити білим. І щоб гренадери і мушкетери більше відрізнялися,зробити, у одних і камзол і штані блакитні , а у інших ,штані білі з блакитним камзолом.

Це було б непогано :)

Не знаю,чи перефарбуєте шведів, але теперішнії колір не є синім.Не знаю, здається на українськії камзол немає іншої назви. Хоча,якщо ви знаєте,то скажить.І такє суто теоретичне питання. Чи можливо модоробам зробити таку функцію, коли одяг автоматично змінюється відповідно до плину моди? Скажимо, 17.. рік, чік, і фасон у всіх змінився.

нажаль- ні

І пане Бруно, що ви думаєте з приводу моїх пропозиції по юнітах , висловлених дещо вище (2 вересня)?

Втіленні Ваших пропозицій може порушити баланс гри. А я не хотів би його чіпати. Щодо колоніальної піхоти- вона не "російська", вона загальноєвропейська, я її не чіпав поки що. Якщо матиму час і натхнення- можливо щось зміню...але не найближчим часом. Зараз випустимо другу версію- потім будемо її потрошку доробляти...

Сообщение отредактировал Broono: 14 сентября 2011 - 13:19

  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#675 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 14 сентября 2011 - 17:47

Називаючи колоніальну піхоту- росіїською, я мав на увазі її зелено-червоний колір одягу.Мабуть ви її не бачили.Я саме про барви.Баланс гри.Вважаю,що заміна теперішніх вибрних на виборних (драгунів), це рівноцінна заміна.У них і вартість можна зробити майже однаковою. Зрозуміло, що з початку, у нашої фракції буде погано з кіннотою.Бо виборні(драгуни) мають бути на коні суттево гірши ніж теперішні виборні.А це означає, що взагалі, як кіннота, наїгірши .Але, як компенсаця, це буде мобільна піхота, нормальної кількості. На тактичнії карті толку від цього особливо нема. А ось на стратегічнії, це дозволяє створити нормальну піхотну армію, але значно мобільнішу- тобто з виборних козаків(другунів).І це, компенсує дефіцит кінноти на тактиці. Не заміняє її, але дає рівну компенсвцію.Здається, навіщо вигадувати ці компенсації? Для історизму. Ми зробимо як було в історії. І це добре. Це вносить цікаву своєрідність в українську компанію. І головне,що своєрідність саме історичну. Теж саме стосується і інших фракції. Я вже писав раніше, що полякам і татарам, теж треба у послідовність появи юнітів, внести історичну достовірність. Тобто сильний ухил в бік кінноти. За рахунок піхоти. Бо скажимо у татар, від початку піхотна армія, не порушує ігровий баланс . Але кричущо суперечить історії. Миж не західні пофігисти, для яких головне в ції грі, це їх англо-американські справи і достовірність. А решта для них, це факультатив. Головне по простому підігнати під їхнії стандарт лінійки.Взагалі, творцям модів пропоную взяти принципово іншу, психологічно,точку відліку при створенні лініїок. Не орієнтуватися на модель закладену творцями Тотал Вор. А орієнтуватися на історизм .Заглядати в історію ,і там дивитися, якою має бути лінійка у тої чи іншої фракції. Повторю,те щ осказав раніше про історичні моди.Тому, я б виділив два логічних рівня при створенні юнітів.1.Історизм.Спочатку лише ті війська, що історично були , зі справжними назвами.2.Можливість альтернативи. Тобто у правитела-гравця, має бути можливість збалансувати свою армію за рахунок не лише іноземних найманців, але і створивши свой війська по цьому зразку. Але це зновуж , з урахуванням тодішніх реалій. Наприклад татари не можуть зробити у себе європейських юнітів. А лише турецького типу. Наприклад запровадити важку кінноту- сипахів. Козаки щоб могли теж створити кінноту в обладунках: панцерних , кірасирів( як гусар, але без крил, шкур, значків), рейтар (пістолі і три четвертні обладунки). І в піхоті - пікінерів в обладунках.Але у нас , це може теж ув'язати з запровадженням монархії.Це якщо мова про 17ст. Але цей підхід вважаю доречним і для будь- якого історичного моду.І що стосовно нового кінного юніта зі списом? Крім уланів.
  • 0

#676 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 14 сентября 2011 - 17:59

ОК, колоніальну піхоту перефарбую- тут нема проблеми. Я й справді не бачив її :)Зміна виборних на драгунів, як на мене важко реалізується. Справа в тому, що зараз виборні і кампанійці, при схожих статах, набираються в різних типах міст. Якщо я поставлю на місце когось з них драгунів- це створить нові складнощі з балансом. Хоча, можливо, й спробую поміняти місцями компанійців і драгунів-запорожців, до того ж компанійців озброїти списами. Повністю нових юнітів поки що не буде (ну не переконали) :)З приводу історизму і можливості альтернативи- це все дуже цікаво, але не все можливо зробити через обмежені можливості роботи з паками гри.
  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#677 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 14 сентября 2011 - 19:04

Хоча, можливо, й спробую поміняти місцями компанійців і драгунів-запорожців, до того ж компанійців озброїти списами.

Спробуйте."Попитка не питка". У всякому разі, якщо не сподобається, можна у наступному виданні змінити.Але тоді логічно булоб і назви змінити: виборних назвати-Компанійський полк, кінних запорожців- виборними, компаніїців лишити компаніїцями.Тоді піших запорожців, просто назвати запорожцями. І якщо у компанійців списи, тоді і удар при атаці зробити їм більший. І чисельність загону у кінних запорожців (виборних) зробити більший.Як піхотний,чи хочаб 120 людей.Зробіть.Завжди можна це змінити,якщо не сподобається. Воно на практиці глянути, вносить корективи. Бо наприклад, мені драгуни, що не стріляють з коней, в грі не потрібні .Але юніт є. Навіщо? Ось якщо б драгунський загін за чисельністю був як піхотний,тоді-так,класичні драгуни знадобились би.
  • 0

#678 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 14 сентября 2011 - 19:19

Спробуйте."Попитка не питка". У всякому разі, якщо не сподобається, можна у наступному виданні змінити.Але тоді логічно булоб і назви змінити: виборних назвати-Компанійський полк, кінних запорожців- виборними, компаніїців лишити компаніїцями.Тоді піших запорожців, просто назвати запорожцями. І якщо у компанійців списи, тоді і удар при атаці зробити їм більший. І чисельність загону у кінних запорожців (виборних) зробити більший.Як піхотний,чи хочаб 120 людей.Зробіть.Завжди можна це змінити,якщо не сподобається. Воно на практиці глянути, вносить корективи. Бо наприклад, мені драгуни, що не стріляють з коней, в грі не потрібні .Але юніт є. Навіщо? Ось якщо б драгунський загін за чисельністю був як піхотний,тоді-так,класичні драгуни знадобились би.

"компанійці" і "компанійський полк" мені не подобається- "масло масленное". Нехай лишається як зараз. Хіба що можу поміняти не лише місцем у лінійці, а й назвами запорожців і компанійців- компанійці будуть драгунами, запорожці матимуть списи... Але чисельність не мінятиму- баланс є баланс. Якщо міняти- то усім фракціям.
  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#679 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 14 сентября 2011 - 20:29

Не знаю,чи перефарбуєте шведів, але теперішнії колір не є синім.Не знаю, здається на українськії камзол немає іншої назви. Хоча,якщо ви знаєте,то скажить.

Тобто 3 роки гравці усього світу таки сприймали цей колір за синій а тепер він раптово "посірів" ))Як на мене то це такі назви - штани, сорочка, рукави, піджак. Ось такі терміни я 100% зрозумію ))

І такє суто теоретичне питання. Чи можливо модоробам зробити таку функцію, коли одяг автоматично змінюється відповідно до плину моди? Скажимо, 17.. рік, чік, і фасон у всіх змінився.

Так це можливо шляхом появи/відключення певних груп юнітів але потребує багато часуУзагалом більшість ваших ідей цікаві але потребують багато часу на втілення. Зрозумійте що зараз на першому плані випуск v1.1 у найближчий час - більш якісною деталізацією, сабмодами та капітальною зміною інтерфейсу займатимемось потім

Сообщение отредактировал Reitar-13: 14 сентября 2011 - 20:31

  • 0

#680 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 14 сентября 2011 - 21:05

"компанійці" і "компанійський полк" мені не подобається- "масло масленное". Нехай лишається як зараз. Хіба що можу поміняти не лише місцем у лінійці, а й назвами запорожців і компанійців- компанійці будуть драгунами, запорожці матимуть списи...

Можна і так.Приборний колір кінним запорожцям (майбутнім компанійцям- драгунам) змінилиб. На червоний чи білий чи жовтий.

Але чисельність не мінятиму- баланс є баланс. Якщо міняти- то усім фракціям.

Підтримую. Всім драгунам і слід збільшити чисельність в загоні.Справа бо не в тому щоб нам набрати переваг.Це мова про ефективність юніту-драгуни взагалі. А у легких драгунів (що стріляють з коня) чисельність в загоні залишити як зараз.І у карабінерів, подивіться, нагрудні вилоги якогось брудно-коричневого кольору. Можна булоб у них приборним зробити зелений, і на вилогах теж.

Тобто 3 роки гравці усього світу таки сприймали цей колір за синій а тепер він раптово "посірів" ))

Просто всім пофіг. Теж про людську об'єктивність. Бачив в Лондоні впритул форму гвардіїського полку-Королівські Сині. Справжнього чорного кольору. Хоча всюди пишуть, що форма синя. Теж про парадну арміїську британську ,вони самі пишуть, що синя, а я бачив власними очима,що вона чорна. Памятаєте казочку про голого короля. "А король то голий".

Як на мене то це такі назви - штани, сорочка, рукави, піджак. Ось такі терміни я 100% зрозумію ))

Ну і як на українській камзол? Це і не сорочка і не піджак. З кафтаном і штанями зрозуміло ,а камзол, лише камзол. Треба просто запам'ятати.

Сообщение отредактировал Киянин: 14 сентября 2011 - 21:14

  • 0




Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Total War: WARHAMMER

Мы ждали, мы верили. И наша вера была вознаграждена! Анонс Total War: WARHAMMER состоялся! Скептики были посрамлены, а вахоманы возликовали! Но разработчики на форумах успели уже рассказать немало подробностей. Во первых стало известно? что это будет не одна игра, а трилогия сдобренная целым сомном аддонов и дополнительного платного и бесплатного контента. Во-вторых фракций будет только четыре (Империя Сигмара, Зеленокожие, Гномы и Графы-Вампиры) но обещают сделать их максимально проработанными, богатыми на юниты и реально отличающимися друг от друга по геймплею. В третьих - главы фракций теперь не просто генералы которых не жалко потерять в бою. Теперь это Легендарные Лорды (Карл Франц, Гримгор, Торгрим и Маннфрэд фон Карштайн), герои со уникальным оружием, верховым животным, шмотками и набором квестов. Еще обещают такие новинки как летающие юниты, магию, танки, пушки и мущкеты... в общем вкуснятинка! В общем ждем больше информации и надеемся, что игра станет прорывом в серии.

Ну а апологетам историчности спешим успокоить - над Вархаммер трудится отдельная команда. Исторические игры Тотал Вар производство фэнтэзийной игры не тормозит.

Подробней о Total War: WARHAMMER

Total War: Attila

Анонс Total War: Attila с одной стороны немало удивил нас, а с другой еще раз доказал, что СА идет проторенной дорожкой. Ведь Аттила по сути это сиквэл аддона "Вторжение варваров" для Рима 1. Правда на этот раз они не стали скромничать и назвали его "новой игрой". Ок, мы не будем спорить. Отдельная игра про нашествие варварских племен на цивилизации античного мира - это прекрасно. Нужно отметиьт что разработчики действительно поработали на славу. По мнению большинства игроков, Аттила действительно оказался достойным продуктом, позволившим окунутся в мрачные эпохи.

Подробней о Total War: Attila Часть 1 и Часть 2

Total War: Rome 2

Анонс Rome II Total War состоялся 2 июля и это вызвало настоящую бурю восторга нашего сообщества! Настолько люди истосковались по рукопашному бою и легионерам, что анонс сиквела восприняли как настоящее чудо и "сбычу мечт". Снова вести в бой скованные железной дисциплиной легионы, непоколебимых греческих гоплитов и македонских сариссофоров, топтать врагов слонами и забрасывать отрубленными головами - это ли не счастье! Но ведь новые игры Total War это еще и морские баталии. И тут уж будет море фана, ведь разработчики обещают активное взаимодействие между сухопутными и военно-морскими силами. Обоюдный обстрел между береговыми укреплениями и боевыми кораблями на рейде даст новую степень свободы "стратегосам" античного мира.

Подробней о Total War: Rome II