Paradox
©
Fisana

Перейти к содержимому


Фотография

Техсервис HTW


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 911

#401 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 25 апреля 2011 - 20:17

Аппсе,звучать ці назви(наприклад- Новолепявський) не цікавіше ніж Келеберда і Переволочна. Незалежно від того були такі укріпленні містечка чи ні.Я прагну, щоб назви звучали цікаво,ефектно.А на :НовопищанскаяНовозолотоноскаяНовокропивнянскаяНовоирклиевскаНовобубновскаяНоводомонтовская і т.д. , далеко не уідеш.Прозаічна нудьга.
  • 0

#402 Klyma

Klyma

    Козак

  • Сердюк
  • 405 сообщений
  • Откуда:Харків
  • Награды:
Регистрация: 15.сен.10
Слава: 57

Отправлено 25 апреля 2011 - 20:32

:ukraine: :ukraine: :ukraine: всетаки хоч МИ поважаем Бандеру, але до історичного моду це буде лишнім

Сообщение отредактировал Klyma: 25 апреля 2011 - 20:33

  • 0

Хто не з нами, тому ще не довго лишилось!

Blut und Ehre


#403 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 25 апреля 2011 - 21:06

Климо, абстрагуйтеся від того що це на честь Бандери.Це просто слово, яке тоді міг мати якійсь географічний пункт.А назвати форт -Бандери чи Бендери, це що , неісторично( ви в курсі, що всі совки звуть бандерівців - бендери( а місто Бендери ,за такою логікою, має бути назване переможцями бендерами)). Головно, що це могло бути і для нас звучить цікаво.Зновуж, прагну, щоб звучало цікаво, гордо і гостро. Будило уяву та емоції.А назви штибу- Новолепявський, не будить ніякого ентузязізму.Я вже не кажу про те, що до цей назви черга не дойде. Бо я наприклад, якщо зведу 1 чи 2 форти за кампанію, це добре. Та і комп'ютер теж будує не більше.
  • 0

#404 Klyma

Klyma

    Козак

  • Сердюк
  • 405 сообщений
  • Откуда:Харків
  • Награды:
Регистрация: 15.сен.10
Слава: 57

Отправлено 25 апреля 2011 - 21:12

:ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: А))))може дійсно;)))підігрієм інтерес наших хм східних сусідів;))))))))пс..ти на форумі сильно на совків не наїжай, а то можуть забанити;)))п.п.с. хоча я тебе підтримаю;)
  • 0

Хто не з нами, тому ще не довго лишилось!

Blut und Ehre


#405 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 25 апреля 2011 - 21:40

Так так Климо, форти Петлюра і Бандера, цеж прикольно,і гордо і гостро. Уявляю пики "друзів" України, коли комп'ютер збудує такі форти. Як казала Гурченко в одному фільмі: "Нужно думать широко и по государственному".Ех! Не та вже Січь, що колись. Думи мої, думи мої... . Як писав Шевченко: "німці на козацьких могилах картопельку саджають".
  • 0

#406 Klyma

Klyma

    Козак

  • Сердюк
  • 405 сообщений
  • Откуда:Харків
  • Награды:
Регистрация: 15.сен.10
Слава: 57

Отправлено 25 апреля 2011 - 21:55

=)))Шевчеко дійсно діло писав=)))Друзі України також думають що Т.Г.Шевченко російський поет;)))))))))
  • 0

Хто не з нами, тому ще не довго лишилось!

Blut und Ehre


#407 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 26 апреля 2011 - 01:18

Пане Климо, у мене особисті повідомлення не відправляються, тому відповідаю тут. Не знаю як поставити, Ви не порадилиб як , якщо в мене на комп'ютері є малюнок для аватари.

Сообщение отредактировал Киянин: 26 апреля 2011 - 01:24

  • 0

#408 AppS

AppS

    Брат Сардельерам

  • Шляхта
  • 2 277 сообщений
  • Откуда:Україна
  • Награды:
  • Создатель:Ogniem i Mieczem:TW, Гетьманат:TW
Регистрация: 13.окт.07
Слава: 323

Отправлено 26 апреля 2011 - 01:37

Киянин,

Не знаю як поставити, Ви не порадилиб як , якщо в мене на комп'ютері є малюнок для аватари.

http://totalwar.fun/...opic=19&st=2080

Киянин,
Це питання до суті моду. Якшо його мета комусь насолити, то звісно можна просто взяти псевдо провідників УПА і вставити в назви фортів. Теоретично навіть можна обгрунтувати можливість існуваня форт-Крука.

А якшо ціль зробити хоч кільки можливо історичний мод, то інше. Як я розумію його ціль, - це популяризувати укр.історію, зробити в тому числі, щоб назви реальноіснуючих сотень, козаки яких захищали кордони Гетьманщини протягом більше ста років від ворогів таки будили ентузіазм. А то дійсно що "Асоціативні ланцюжки обірвані. Культура не продукується. Життя не символізується."

раджу почитати і подумати ]]>над цією статтею]]>

Сообщение отредактировал AppS: 26 апреля 2011 - 01:38

  • 0
Посеред сцени стоїть крісло, позбавлене художнього смаку.

#409 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 26 апреля 2011 - 14:40

Аппсе, я ж писав, мета -щоб було цікавіше. А не насолити.Скільки шуму з нічого- бо до фортів з такими назвами в грі в дійсності черга і не дійде. Псевдо в принціпі можна булоб для пожвавлення, але ці псевдо дуже мало хто знає- так що цікавіше не стане. Історичності моду такі назви аж ніяк не суперечать.Тим більше , що їх аж дві.Цікаво, а те що мазепинці саме в Бендерах прийняли конституцію, це мабуть якесь переписування історії- змова жахливих жидобандерівців? Ну не можеж бути місто з такою назвою не на честь Бендери і його бендер.З приводу назв сотень.Розумієте, з точки зору що захищали в історії ..., то назва з всього списку форту Новокиївський має бути наїкрутішою. І про історичну крутизну Києва всі в курсі , на противагу до Леплявого. Але назва форту Новокиївський все одно це банальність.Та і звучить нудно. Ось Новий Київ, і то значно краще. Ну всім же зрозуміло , що в Цетральній Україні були полки і сотні, і наведення списку саме сотень не розкриє очі на славне минуле. Ось якщоб таж Лепявська сотня відзначилася надзвичайним героїством, тоді треба булоб вставити. Наприклад, назва -Гуляницький нагадує про героїчну оборону Конотопа та їй керівника. Тому ставити повний список сотень , з приставкою -Ново, це буде педантично, системно, але не цікаво, на жаль. Америки не відкриєте,тільки прозаічна нудьга.Впевнений ,що і наши люди 18-го століття, почувши назву якоїсь сотні, хоч і своєї, не окрилялися.Це так- суто історично. Взагалі, системний підхід, це дуже добре, це основа. Але кураж теж необхідний. В цьому доречі, спадкоємність з ДУХОМ запорожців, не з літерою. А наприклад, дух закону важливіший, ніж його літера.P.S. Зі статтею Корчинського цілком згоден.Вона жодним чином не суперечить всьому вище написаному мною. Я б сказав, що реалізую цю ідею, дивлячись широко а не вузько-педантично.І дякую шановним панам Климу та Аппсу за підказку.

Сообщение отредактировал Киянин: 26 апреля 2011 - 14:44

  • 0

#410 Мамай

Мамай

    Козак

  • Сердюк
  • 303 сообщений
  • Откуда:Украина, Запорожье
Регистрация: 29.дек.09
Слава: 69

Отправлено 26 апреля 2011 - 15:16

Скажу і я пару слів. Особисто я не бачу ніякої логіки і смислу називати будь-що (міста, форти) назвами сьогодення чи відтинку історії, що йде в часі за подіями, які висвітлюються у моді. Я бачу в назвах фортів на кшалт "Мазепа" чи "Бандера" тільки нерозумний виклик. І треба ж розрізняти місто Бендери і особистість Бандеру - ці поняття явно не тотожні. Моя думка - назви різних об'єктів у "Гетьманаті" мають відповідати проміжку часу, який заявлений у грі. Все інше зайве.

Сообщение отредактировал Мамай: 26 апреля 2011 - 15:23

  • 0
Будем жить!




Количество пользователей, читающих эту тему: 9

0 пользователей, 9 гостей, 0 анонимных

Total War: WARHAMMER

Мы ждали, мы верили. И наша вера была вознаграждена! Анонс Total War: WARHAMMER состоялся! Скептики были посрамлены, а вахоманы возликовали! Но разработчики на форумах успели уже рассказать немало подробностей. Во первых стало известно? что это будет не одна игра, а трилогия сдобренная целым сомном аддонов и дополнительного платного и бесплатного контента. Во-вторых фракций будет только четыре (Империя Сигмара, Зеленокожие, Гномы и Графы-Вампиры) но обещают сделать их максимально проработанными, богатыми на юниты и реально отличающимися друг от друга по геймплею. В третьих - главы фракций теперь не просто генералы которых не жалко потерять в бою. Теперь это Легендарные Лорды (Карл Франц, Гримгор, Торгрим и Маннфрэд фон Карштайн), герои со уникальным оружием, верховым животным, шмотками и набором квестов. Еще обещают такие новинки как летающие юниты, магию, танки, пушки и мущкеты... в общем вкуснятинка! В общем ждем больше информации и надеемся, что игра станет прорывом в серии.

Ну а апологетам историчности спешим успокоить - над Вархаммер трудится отдельная команда. Исторические игры Тотал Вар производство фэнтэзийной игры не тормозит.

Подробней о Total War: WARHAMMER

Total War: Attila

Анонс Total War: Attila с одной стороны немало удивил нас, а с другой еще раз доказал, что СА идет проторенной дорожкой. Ведь Аттила по сути это сиквэл аддона "Вторжение варваров" для Рима 1. Правда на этот раз они не стали скромничать и назвали его "новой игрой". Ок, мы не будем спорить. Отдельная игра про нашествие варварских племен на цивилизации античного мира - это прекрасно. Нужно отметиьт что разработчики действительно поработали на славу. По мнению большинства игроков, Аттила действительно оказался достойным продуктом, позволившим окунутся в мрачные эпохи.

Подробней о Total War: Attila Часть 1 и Часть 2

Total War: Rome 2

Анонс Rome II Total War состоялся 2 июля и это вызвало настоящую бурю восторга нашего сообщества! Настолько люди истосковались по рукопашному бою и легионерам, что анонс сиквела восприняли как настоящее чудо и "сбычу мечт". Снова вести в бой скованные железной дисциплиной легионы, непоколебимых греческих гоплитов и македонских сариссофоров, топтать врагов слонами и забрасывать отрубленными головами - это ли не счастье! Но ведь новые игры Total War это еще и морские баталии. И тут уж будет море фана, ведь разработчики обещают активное взаимодействие между сухопутными и военно-морскими силами. Обоюдный обстрел между береговыми укреплениями и боевыми кораблями на рейде даст новую степень свободы "стратегосам" античного мира.

Подробней о Total War: Rome II