Paradox
©
Fisana

Перейти к содержимому


Фотография

"Гетьманат: TW" українською


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 235

#121 Золд Горыныч

Золд Горыныч

    СиЧевой Дiд

  • Шляхта
  • 16 139 сообщений
  • Откуда:ВКО, РК
  • Прозвище:Контра
  • Награды:
  • Создатель:Ogniem i Mieczem:TW Ogniem i Mieczem 2: TW
Регистрация: 20.апр.06
Слава: 607

Отправлено 03 сентября 2011 - 19:29

Увы но многие не знают что термин "Малая Русь" более престижен чем термин "Великая Русь" и ещё умудряются использовать это как повод для обиды. -_-
  • 0
Каждый волен выбирать свою сторону.

#122 Мамай

Мамай

    Козак

  • Сердюк
  • 303 сообщений
  • Откуда:Украина, Запорожье
Регистрация: 29.дек.09
Слава: 69

Отправлено 04 сентября 2011 - 00:00

Увы но многие не знают что термин "Малая Русь" более престижен чем термин "Великая Русь" и ещё умудряются использовать это как повод для обиды. -_-

Как исключительно толерантная и скромная нация, дабы не унижать значимости остальных частей Руси, готовы использовать нейтральное название Украина :lol: .
  • 0
Будем жить!

#123 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 04 сентября 2011 - 00:50

Про Русь знаю як і про інші назви - інша річ хто і для чого їх використовує. "Нейтральна" кажете? Кхм - святе непізнання...

Я використовую тодішні назви так само як і тодішні українці .По перше це історичний колорит. По друге ,популярізація історичної інформації.

Не треба видавати сей варіант за історичний еталон



Цікаво.Ви вигадали нове поняття -історичний еталон.Насправді,у залежній від царів частині України, у другій пол.17,18ст.- Мала Росія, це звичайний, стандартний, найпоширеніший варіант назви всієї країни.Дивіться будь яке тодішнє писемне джерело.Тодіж започаткована тенденція вживання і слова-Україна і як синоніма Малої Росії .Можу навести ці джерела. Росія, вжита як синонім України в документі підписаному Б.Хмельницьким і в докумені Брюховецького.Також в поезії часів Мазепи.А до середини 17ст. -Росія, був синонімом так само України.

І як же по Вашому вони її називали?




Мала Росія. Також продовжують іноді: Руська земля ,Русь, Росія. Починають в цьому значенні вживати слово-Україна.

Я не вигадую - просто я бачу її в іншому ракурсі, котрий грунтується на історичних матеріалах які Ви відкидаєте як несприйнятні


Грунтуватися треба не на баченні.Треба їти від джерел.Вони вимальовують картину.

Які матеріали? Ну наведіть джерело з - Гетьманатом. Чи спробуйте знайти джерело хочаб з Гетьманщиною. Я не пам'ятаю, але здається має бути.

Такі прикрі ситуацій стаються тому,що бажана картина історії ,передує знанню історії.

Це не запальність се моє життеве кредо, а Ви як хочете продовжуйте й надалі копатися в варіанті укрісторії котру написали для неї геть сторонні люди




Покищо видно таке кредо -воїовничий ділетантизм.

Ось і я про що - таки наполягаю що цей термін походить саме від візантійців, древні греки ну ніяк не могли його вигадати хоча б тому що ми "трішки" розминулися з ними, століть так на 8-м ))

До чого тут античні греки? Я їх не згадував. Доречі назву- Візантія, як і- Гетьманат, вигадали історики.






Пане Дереку,у Вікіпедії статті бувають різної якості. Часто люди легковажно заміняють Малу Росію, Малоросією. Вони синоніми. Але слова: малороси, великороси, почали вживатися росіїскою владою замість:малоросіян і великоросіян, десь в кінці 18 ст. А Малоросія, Великоросія, росіяни почали вживати дещо раніше. В українських першоджерелах як правило саме Мала Росія.

Сообщение отредактировал Киянин: 04 сентября 2011 - 05:36

  • 0

#124 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 125

Отправлено 04 сентября 2011 - 02:01

Рейтар, друже, давай без переходу на особистості, ок?

Та добре - не питання

Бла...бла...бла...

Попри все бажаю Вам успіху у реалізації перекладу - це Ваша частина проекту за яку відповідальність нести виключно Вам. Та й узагалі на цьому форумі я не збираюся вести жодних політичних чи суспільних дискусій, адже на мою думку тут насамперед осередок творчості.

Увы но многие не знают что термин "Малая Русь" более престижен чем термин "Великая Русь" и ещё умудряются использовать это как повод для обиды. -_-

Да, я не вижу в этом термине никакой престижности, но по причине указаной мной чуть выше от дискусии воздержусь

Сообщение отредактировал Reitar-13: 04 сентября 2011 - 03:14

  • 0

#125 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 04 сентября 2011 - 02:03

Цитата(Золд Горыныч @ Sep 3 2011, 18:29) [post="657703"]style_images/minus.gif Изображение Нажмите, чтобы прочитать

Сообщение отредактировал Reitar-13: 05 сентября 2011 - 06:10
Та нех йому дідько - користуйтеся СПОЙЛЕРОМ

  • 0

#126 condor_fly

condor_fly

    ТовмачЪ

  • ТовмачЪ
  • 994 сообщений
  • Откуда:м. Тернопіль Україна
  • Награды:
Регистрация: 31.мая.10
Слава: 240

Отправлено 04 сентября 2011 - 21:25

Пакти і Конституція прав і вольностей Війська Запорозького( за тим орігіналом, що на староукраїнській літеретурній мові)."За чимъ теперішній новообраный гетманъ, когда Господь Богъ кріпкій и сильній во бранєхъ пособитъ щасливым оружієм на яснійшаго короля єго милости шведского свободити Отчизну нашу Малую Россію отъ невольничого ярма московскаго мієтъ и повиненъ будетъ во первыхъ старатися, и кріпко застановлятися ,абы жадноє иновіріє въ Малую Россію Отчизну нашу ни отъ кого не было въ проважено, котороє єсть ли бы гді, чи то тайно, чили явне могло показатися теды владзію своєю долженъ будетъ оноэ искореняти, проповідатися и разширатися оному не допускати.Иновєрцемъ сожитія на Украині, а найбарзій зловірію жидовскому не позволяти, "Початок Конституції, що на староукраїнській літеретурній мові , в перекладі на українську. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа, Бога в Трійці Святій славімого. Нехай залишиться на вікопомну славу і пам'ятку Війська Запорізького і всього народу малоросійського.

на мою думку, Росія була назвою сучасної території України ще з часів Київської Русі, а Московська держава цюназву просто вкрала.На рахунок Першої Української Конституції то там зустрічаються дуже багато назв України починаючи від Хозарії та Київської Русі. Таке розмаїття назв було розраховано на європейського читача, адже уряд Пилипа Орлика намагався здобути визнання України саме Європою та діяв по принципу впізнаваності назв а Малоросія вже тоді нажаль вкоренилась в свідомості народів, хоча українці-руси так себе не називали. Пропоную залишити назву УКРАЇНА або УКРАЇНА-РУСЬ, Гетьманат як варіант теж підходить для нашого з вами правильного розуміння (адже в гру будем ми грати а не тодішні люди :lol: ). Мала Росія назва конфліктна та нас можуть неправильно зрозуміти тут в Україні та неправильно (в якості меншовартості) сприйняти закордоном
  • 0
Живущий под кровом Всевышнего под сенью Всемогущего покоится,
говорит Господу: `прибежище мое и защита моя, Бог мой, на Которого я уповаю!'
Он избавит тебя от сети ловца, от гибельной язвы,
перьями Своими осенит тебя, и под крыльями Его будешь безопасен; щит и ограждение -- истина Его.
Не убоишься ужасов в ночи, стрелы, летящей днем,
язвы, ходящей во мраке, заразы, опустошающей в полдень.
Падут подле тебя тысяча и десять тысяч одесную тебя; но к тебе не приблизится:
только смотреть будешь очами твоими и видеть возмездие нечестивым. (Псалтырь 90:1-8)
Большой шум на горах, как бы от многолюдного народа, мятежный шум царств и народов, собравшихся вместе: Господь Саваоф обозревает боевое войско. (Книга Исаия 13:4)

#127 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
Регистрация: 06.апр.11
Слава: 20

Отправлено 04 сентября 2011 - 23:07

на мою думку, Росія була назвою сучасної території України ще з часів Київської Русі, а Московська держава цюназву просто вкрала.На рахунок Першої Української Конституції то там зустрічаються дуже багато назв України починаючи від Хозарії та Київської Русі. Таке розмаїття назв було розраховано на європейського читача, адже уряд Пилипа Орлика намагався здобути визнання України саме Європою та діяв по принципу впізнаваності назв а Малоросія вже тоді нажаль вкоренилась в свідомості народів, хоча українці-руси так себе не називали. Пропоную залишити назву УКРАЇНА або УКРАЇНА-РУСЬ, Гетьманат як варіант теж підходить для нашого з вами правильного розуміння (адже в гру будем ми грати а не тодішні люди :lol: ). Мала Росія назва конфліктна та нас можуть неправильно зрозуміти тут в Україні та неправильно (в якості меншовартості) сприйняти закордоном

Від початку-Росія, це був грецький відповідник Руської землі.А Руською землею спочатку звалася сучасна Центральна Україна, а з 13ст. і вся Україна ,як показник ,що з племен вже склався український народ (тобто тоді руський народ). Зрозуміло що і територія Руської держави (Київської імперії),теж так звалося,як це буває у всіх імперіях.І територію Київскої чи Руської митрополії ,греки теж спрощюючи звали- Росія. У нас назву-Росія,вживають з 16 ст.Як синонім Руської землі, без промосковського підтексту. Зрозуміло,що вживання росіянами назв:Русь, Росія, є історичним плагіатом. В конституції Орлика не багато назв. А лише, в тому варіанті,що на староукраїнськії літературнії мові- Мала Росія,інколи- Україна.В латинському варіанті –Rossia. Бо в підросіїській Україні вже звичаїний варіант – Мала Росія. А в Європі,Україна,по старому відома як: Ruthenia,Russia,Rossia. А Росія ще по старому відома як Московія. Пане Кондоре.Про зміну назви фракції чи моду не їшлося взагалі. Мова була лише про тексти.Часто ці тексти роблять у стилі тої епохи, про яку їдеться.І це добре.Занурення в атмосферу епохи.Незалежно, від сучасної політкоректності.Чи знання чи незнання кимось історії. Взагалі,всі ці речі малиб знати наши люди після школи.А у нас продовжують годувати учнів вигаданими назвами-Київська Русь,Гетьманат,Візантія.Ось прості люди так і думають, що були саме такі назви.Потім щось пояснити буває дуже важко. Золоте правило- знати саме ті назви, що у першоджерелах.І акуратно ними користуватися.Саме в тому значенні,що у джерелах. І саме в тому вигляді, що у джерелах. Наприклад, якщо у джерелах Мала Росія,то саме Мала Росія,а не Малоросія.Це не дрібниці.
  • 0

#128 Пантелеймон Свічка

Пантелеймон Свічка

    Молодик

  • CиЧевик
  • 29 сообщений
  • Откуда:Україна, м.Київ
Регистрация: 11.июл.11
Слава: 4

Отправлено 05 сентября 2011 - 12:33

Доброго здоров'я, панове!Пане Мамай, я закінчив свою частину перекладу. Перепрошую за те що так довго - змінюю роботу, то ж виникли певні труднощі зі звільненням :(Скажіть, будь-ласка, кому і яким чином передати файл з перекладом?Дякую за відповідь.P.S. також готовий отримати нову частину для перекладу. Хочеться вже швидше розпочати гру на рідній мові! :)

Сообщение отредактировал Пантелеймон Свічка: 05 сентября 2011 - 12:37

  • 0

#129 Broono

Broono

    CiЧовий дiд

  • Хорунжий
  • 2 833 сообщений
  • Откуда:Київ, Україна
  • Награды:
  • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
Регистрация: 18.дек.06
Слава: 323

Отправлено 05 сентября 2011 - 12:38

Доброго здоров'я, панове!Пане Мамай, я закінчив свою частину перекладу - кому і яким чином її передати?

Так склалося, що переклад в нас як раз Мамай і координує- так шо йому. Але перевірте будь ласка дуже уважно переклад- щоб нам всім потім соромно за помилки не було :)

Сообщение отредактировал Broono: 05 сентября 2011 - 12:38

  • 0

"Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
"Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
"Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
 


#130 Мамай

Мамай

    Козак

  • Сердюк
  • 303 сообщений
  • Откуда:Украина, Запорожье
Регистрация: 29.дек.09
Слава: 69

Отправлено 05 сентября 2011 - 18:31

Так склалося, що переклад в нас як раз Мамай і координує- так шо йому. Але перевірте будь ласка дуже уважно переклад- щоб нам всім потім соромно за помилки не було :)

Broono, проверить работу и координировать это не вопрос. Кто куски склеивать будет? Моя часть практически готова, спасибо за помощь Пантелеймону Свечке, у condor_fly'я тоже на выходе. Сейчас DEREK1 работает над частью, которую изначально взяли Gralgar и Куйбіда.

Пантелеймон Свічка, як вже зробили роботу, можете взяти частку файлу DEREK' а1, якщо він не проти. За кілька днів і я підтягнусь. Свій переклад викладайте на сайті, будемо потім зклеювати.

Сообщение отредактировал Мамай: 05 сентября 2011 - 18:39

  • 0
Будем жить!




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Total War: WARHAMMER

Мы ждали, мы верили. И наша вера была вознаграждена! Анонс Total War: WARHAMMER состоялся! Скептики были посрамлены, а вахоманы возликовали! Но разработчики на форумах успели уже рассказать немало подробностей. Во первых стало известно? что это будет не одна игра, а трилогия сдобренная целым сомном аддонов и дополнительного платного и бесплатного контента. Во-вторых фракций будет только четыре (Империя Сигмара, Зеленокожие, Гномы и Графы-Вампиры) но обещают сделать их максимально проработанными, богатыми на юниты и реально отличающимися друг от друга по геймплею. В третьих - главы фракций теперь не просто генералы которых не жалко потерять в бою. Теперь это Легендарные Лорды (Карл Франц, Гримгор, Торгрим и Маннфрэд фон Карштайн), герои со уникальным оружием, верховым животным, шмотками и набором квестов. Еще обещают такие новинки как летающие юниты, магию, танки, пушки и мущкеты... в общем вкуснятинка! В общем ждем больше информации и надеемся, что игра станет прорывом в серии.

Ну а апологетам историчности спешим успокоить - над Вархаммер трудится отдельная команда. Исторические игры Тотал Вар производство фэнтэзийной игры не тормозит.

Подробней о Total War: WARHAMMER

Total War: Attila

Анонс Total War: Attila с одной стороны немало удивил нас, а с другой еще раз доказал, что СА идет проторенной дорожкой. Ведь Аттила по сути это сиквэл аддона "Вторжение варваров" для Рима 1. Правда на этот раз они не стали скромничать и назвали его "новой игрой". Ок, мы не будем спорить. Отдельная игра про нашествие варварских племен на цивилизации античного мира - это прекрасно. Нужно отметиьт что разработчики действительно поработали на славу. По мнению большинства игроков, Аттила действительно оказался достойным продуктом, позволившим окунутся в мрачные эпохи.

Подробней о Total War: Attila Часть 1 и Часть 2

Total War: Rome 2

Анонс Rome II Total War состоялся 2 июля и это вызвало настоящую бурю восторга нашего сообщества! Настолько люди истосковались по рукопашному бою и легионерам, что анонс сиквела восприняли как настоящее чудо и "сбычу мечт". Снова вести в бой скованные железной дисциплиной легионы, непоколебимых греческих гоплитов и македонских сариссофоров, топтать врагов слонами и забрасывать отрубленными головами - это ли не счастье! Но ведь новые игры Total War это еще и морские баталии. И тут уж будет море фана, ведь разработчики обещают активное взаимодействие между сухопутными и военно-морскими силами. Обоюдный обстрел между береговыми укреплениями и боевыми кораблями на рейде даст новую степень свободы "стратегосам" античного мира.

Подробней о Total War: Rome II